Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Schéma

Základní skupiny (32): začínáme v 8 skupinách po 4, postup si zajistí 3 nejlepší týmy.

32.-25. místo(8): Týmy, které nepostoupili udělají 2 skupiny po 4, kde budou hrát každý s každým DOMAxVENKU, poté budete hrát podle umístění ve skupině o umístění ve skupině.

Osmifinále (24): spojí se skupiny A-B, C-D, E-F, G-H. Do těchto skupin postupují 3 nejlepší týmy ze základních skupin, vzniknou tedy 4 skupiny po 6.Hrát budete pouze ze soupeři z druhé skupiny, zápasy z vaší zůstavají stejně jako body (pouze s týmy, které s vámi postoupili do nové skupiny)

Nepostoupivší z osmifinále (12): Týmy umístěné na 4. místech v osmifinálových skupinách vytvoří 4 člennou skupinu (ostatní místa taky tak), v které budou bojovat o umístění

Čtvrtfinále (12): Z osmifinále postupují 3 nejlepší týmy, nyní rozhodne o postupujícím dvou zápas DOMAxVENKU, 1.x3., 2.x2.,3.-1(S1-S2,S3-S4).

Poražení ve čtvrtfinále (6): Poražení se utkají o umístění podle umístění ve čtvrtfinálové skupině....vytvoří se minitabulka dle bodů ze čtvrtfinálových tabulek...udehrají se dva zápasy D,V....1-6,2-5,3-4.Vítězové vytvoří skupinu o 7.-9.místo,poražení o 10.-12. místo.V obou skupinách se hraje každý s každým D,V.

Předfinálová skupina (6): Vzniknou 2 skupiny po třech (DOMAxVENKU), nejlepší dva postoupí do semifinále....skupiny budou nalosovány dle počtu bodů ve čtvrtfinálových skupinách.....z minitabulky budou tvořit jednu skupinu týmy na 1.,3.,a 5. místě,druhou týmy na 2.,4., a 6. místě.

Poražení v předfinálový skupině: Utkají se o 5. a 6. místo v turnaji

Vítězové semifinále se utkají o 1. místo,poražení o místo 3. .


TOPlist